שחיית תינוקות  

דף הבית > חוגים לילדים > שחיית תינוקות
עולם המים של אורי סלע
עולם המים של אורי סלע  הייחוד של עולם המים הוא במקצועיות‚ המדריכים הם אבני היסוד שלנו‚ האהבה הרבה לעבודה עם תינוקות במים‚ המקצועיות‚ ניסיון העבר העשיר הם הדברים המאפיינים אותנו ומייחדים אותנו משאר המקומות. בנוסף אנו עובדים במרכז חדש המותאם במיוחד לצרכי התינוק. חניה חינם ובשפע. 
072-2456831  סניפים: רמת השרון, נתניה, רמת גן   
אמי בייבי ספא - שחיית תינוקות בקדימה
מאי בייבי ספא - הפעלת פעוטות במים במושב קדימה  מאי בייבי ספא שוכנת בקדימה, מוקפת טבע ורוגע סביבה המעשירה את הקשר בין ההורה לילד ומעניקה אהבה ושלוה עמוקה. מטרתנו לאפשר הנאה של התינוק‚ זמן איכות ביחד‚ גירויים מוטוריים ותחושתיים המתאימים לגיל התינוק‚ לתרום לפיתוח כישוריים חברתיים ולתת בסיס של חיים ספורטיביים לפעוט. 
סיון  072-2456828  מושב קדימה (בין אבן יהודה לנתניה)   
בייבי פוּל - water m.t.c
בייבי פוּל - water m.t.c  מרכז לפעילות תינוקות במים ומרכז הידרותראפי פעילות משותפת של הורים ופעוטות‚ הנותנת מגוון התנסויות מוטוריות‚ תחושתיות וחברתיות‚ נלמד לבטוח‚ לחוש ביטחון ולבלות זמן איכות. בריכה קסומה ומחוממת‚ התמחות בתינוקות עם צרכים מיוחדים. כל ימות השבוע ויום ו´ בוקר. 
מיכל שורץ  072-2456829  פרדס חנה, קרית חיים   
צוללים עם לימור - שחיית תינוקות ולימודי שחיה
צוללים עם לימור - שחיית תינוקות ולימודי שחיה  שחיית תינוקות ‚ עפ"י גישת "צוללים עם לימור"‚ הינה חוויה מעצבת עבור ילדכם‚ ותורמת להתפתחותו המוטורית והפיזית‚ הרגשית והחברתית כאחד. ההורים שותפים לחוויה‚ וכל מפגש תורם לחיזוק הקשר בין הורה לילד‚ באמצאות חוויה מהנה תנועה ומגע בו זמנית. 
לימור  08-9455199  משק 88 מושב טל שחר (בין מחלף לטרון למזכרת בתיה)   
שחיית תינוקות בסביון
אסף מרכז לשחיה וטיפול במים - שחיית תינוקות  שחיית התינוקות הינה פעילות חווייתית והתפתחותית כאחד ,התורמת להתפתחות תקינה של התינוק הן מבחינה מוטורית והן מבחינה קוגניטיבית המסייעת בבניית ביטחון העצמי של הפעוט דרך חיזוק הקשר בין ההורה לילד. כל הפעילות נעשית עם המון אהבה וכיף. 
072-2730580  רח´ איריס 9 אור יהודה (במגדלי הים התיכון)   
מרכז השחייה איילון בגבעתיים
מרכז השחייה איילון בגבעתיים  הפעלה שכולה חוויה נפלאה וזמן איכות מושלם לתינוק עם ההורה. התרגילים והמשחקים המגוונים עוזרים להתפתחות הגופנית‚ לגירוי תחושתי וקוגניטיבי‚ חיזוק ושיפור המיומנויות המוטוריות. כל זאת תוך הנאה‚ שירה והמון אהבה. ילדים המקדימים במפגש עם המים מקבלים בהחלט "מקדמה לחיים". 
מרגלית  072-2453490  רח´ שדה בוקר 10 גבעתיים   
בריכת עדן - שחיה התפתחותית לתינוקות
בריכת עדן - שחיה התפתחותית לתינוקות  ב"בריכת עדן" חוגי השחייה לתינוקות הם ברמה הגבוהה ביותר בישראל ומועברים בשיטה המתקדמת בעולם. במסגרת הפעילות אנו שמים דגש מיוחד על קידום והתפתחות הילד ע"פ יכולתו הפיזיולוגית ושלב ההתפתחות בו הוא נמצא. בהדרכתו של שמעון איל‚ בעל ניסון רב-שנים. בואו לשיעור ניסיון חינם! 
שמעון  072-2456834  כפר נופך (קרוב לפתח תקווה, יהוד, ראש העין)   
אקווה בייבי אילנות - בית הספר לשחיית קטנטנים בשרון
אקווה בייבי אילנות - בית הספר לשחיית קטנטנים בשרון  בבריכה מקסימה, מחוממת ומקורה בלב יער אילנות (בין קדימה לפרדסיה) שבשרון, משתכשכים, שוחים ונהנים אבות ואמהות עם תינוקיהם הפעוטות. בחוג נלמד להשתמש בתכונות המים המיוחדות לתנועה חופשית בפעילות חוויתית המעודדת התפתחות חושית תנועתית ורגשית. כל זאת באוירה רגועה ובהנחיית הורית תומכת. 
072-2456851  מתחם אילנות, (ליד נתניה, בין צומת קדימה לצומת פרדסיה)    
 פרחי מים - שחיית תינוקות
פרחי מים - שחיית תינוקות  במקום פסטורלי וקסום‚ בין מדשאות‚ עצים ופרחים‚ ממוקמת בריכת "פרחי מים". בריכה קטנה ומיוחדת שנבנתה מתוך הסתכלות של הורה בהתאם לצרכים של הפעוטות‚ ההורים והטיפולים השונים... 
מירית ראובני  072-2456840  דרך הים 49 מושב בית חרות (בין נתניה לחדרה)   
שי במים - שחיית תינוקות בכפר סבא
שי במים - שחיית תינוקות בכפר סבא  שעור שכולו הנאה צרופה עם ציוד עשיר ומגוון ובשילוב משחקים, שירים ומשימות, והרבה הרבה הומור! זמן איכות "אחר" להורים ולילד בשילוב אלמנטים התואמים אבני דרך התפתחותיות. קבוצות קטנות באווירה אינטימית ושקטה... 
שי  072-2730634  רח´ התע"ש 6, כפר סבא   
צלול במסלול
צלול במסלול  בריכה חמה ואוהבת . מיקומה במושב מסלול בנגב המערבי ליד העיר אופקים. הפעלת תינוקות במים‚ מפגשים של הורים ותינוקות מונחים ע"י צוות מקצועי באווירה אינטימית ומשפחתית - חוויה מקרבת ומאוד מעשירה את הדגיג ואת הוריו הגאים. מומלץ להגיע ביום ו´ כשעת חסד להורים העסוקים במהלך כל השבוע... ולהכין את המצלמות! 
רחל דלומי  08-9922704  052-5336669  משק 53 מושב מסלול (ליד אופקים)   
הפועל ירושלים -  שחיית תינוקות
הפועל ירושלים - שחיית תינוקות  לשחיית תינוקות יש יתרונות רבים‚ אך בעיקר זו הנאה וחוויה לכם ולהתינוק. סביבת המים מספקת הרבה גירויים אשר לא ניתנים לתינוק מחוצה להם. ככל שהתינוק נחשף ליותר גירויים גופניים התפתחותו הפיזית והשכלית תיהיה טובה יותר. 
072-2730582  חוות הנוער הציוני, רח´ הורקניה 26, ירושלים   
seaגל - בריכת שחיה לתינוקות
seaגל - בריכת שחיה לתינוקות  קטנטנים יקרים‚ אני מזמינה אתכם למקום קסום ומיוחד! פעילות מים היא חוויה נפלאה לפעוט ולהורה המשלבת בתוכה אהבה למים‚ משחקים ושירים. תוך כדי ההנאה מפתח התינוק ביטחון במים‚ מחזק את גופו‚ מכיר את גופו ולומד לסמוך על גופו . 
סיגל וקובי  072-2456880  מושב כפר יחזקאל   
מרכז מים הבריכה באצטדיון טדי - שחיה לתינוקות
מרכז מים הבריכה באצטדיון טדי - שחיה לתינוקות  אנו מזמינים אתכם להצטרף עם הפעוט שלכם לפעילות שכולה הנאה וחוויה לשניכם. לפעילות מים תרומה רבה לגירוי חושיו של התינוק‚ להתפתחותו פיסית ונפשית. הבריכה מקורה ומחוממת ל-31 עד 34 מעלות‚ בבריכה מערכת ממוחשבת לטיפול ושמירה על ניקיון ואיכות מי הבריכה. לרשותכם חדרי הלבשה ורחצה. 
יוסי   1599-5000-53  אצטדיון טדי – אגף מזרחי ירושלים   
Pooli - המרכז ללימוד שחיה וטיפול במים
Pooli - המרכז ללימוד שחיה וטיפול במים  חברים יקרים, הבריכה נסגרת מ-1.9.14 לשיפוצים ותפתח שוב בפסח. 
אודליה  072-2456842  הרי ירושלים 27 לפיד (5 דקות ממודיעין)   
נעים במים - שחיית תינוקות בעמק יזרעאל
נעים במים - שחיית תינוקות בעמק יזרעאל  אני מזמינה אותכם ל"נעים במים"‚ פעילות חוויתית מלאת הנאה בבריכה מחוממת‚ מטופחת ורחבה לתינוקות ולילדי הגיל הרך. הפעילות מתקיימת ע"פ שלבי התפתחות בצורה מובנת עם שירים ומשחקים בקבוצות קבועות קטנות עם המון יחס חם ואישי‚ במרכז ההידרותרפי במועצה האזורית עמק יזרעאל (בין נצרת עילית לעפולה). 
אורית  לביא  050-2290613  מתחם מועצה אזורית עמק יזרעאל (מפגש מזרע)   
דיאדה - שחיית תינוקות
דיאדה - שחיית תינוקות  את תרגול שחיית התינוקות כדאי להתחיל מגיל שלושה חודשים ועד גיל ארבע. השיעורים מתקיימים לפי חלוקה לקבוצות גיל. השחייה עם התינוקות וכל הפעילות מתבצעת במים ביחד עם ההורים. הבריכה מחוממת ומותאמת במיוחד עבור מגוון הצרכים של הילדים. טמפרטורת המים 33-34 מעלות בקיץ ובחורף. 
072-2456837  נמל תל אביב   
אמילי pool - שחיית תינוקות
אמילי pool - שחיית תינוקות  שחיית תניקות מתחילה בגיל שלושה חודשים ואפשרית עד גיל ארבע. כל הפעילות מתבצעת במים ביחד עם ההורים והתינוקות. הטפ´ החמה והאוירה הנעימה עוזרת להתפתחות התינוק ומחזקת את הקשר עם ההורה. אמילי pool ממוקמת במושב חדיד באזור יער בן-שמן והיא בריכה טיפולית מיוחדת באיכותה וביופיה ופועלת ברישיון עסק. 
אמילי  072-2456844  מושב חדיד (בהרחבה), בית 117 - קרוב לבן שמן ורמלה    
הבריכה של מיכל - שחיית תינוקות
הבריכה של מיכל - שחיית תינוקות  הפעלה לתינוקות במי הבריכה המשלבת מגע‚ הנאה וזמן בילוי משותף להורים וילדם. הפעילות במים החמימים ובליווי שפע של משחקים מגוונים מקנה לילד הרגשת ביטחון‚ פיתוח קורדינציה‚ שיווי משקל וחיזוק גופני כללי. חוויה נהדרת לכל הורה וילד! הבריכה פעילה מאמצע אפריל ועד 30 באוקטובר. 
מיכל גולן  052-8590707  שכונת הגורן‚ מושב מרחביה (ליד עפולה)   
אמילי pool - לימוד שחייה לילדים
אמילי pool - לימוד שחייה לילדים  לימוד שחייה בקבוצות קטנות תוך שימת דגש על חיזוק השרירים, פיתוח ריאות ונשימה, פעילות מוטורית לשיפור הקורדי נציה, שיפור הגמישות ובעיקר העלאת תחושת המסוגלות והביטחון העצמי. אמילי pool ממוקמת במושב חדיד באזור יער בן-שמן והיא בריכה טיפולית מיוחדת באיכותה וביופיה ופועלת ברישיון עסק. 
אמילי  072-2456844  מושב חדיד (בהרחבה), בית 117 - קרוב לבן שמן ורמלה    
בריכת הזוהר - שחיית תינוקות ופעוטות
בריכת הזוהר - שחיית תינוקות ופעוטות  חדש לתושבי רמלה, לוד, מודיעין, שוהם והסביבה. בריכה מקסימה, מקורה ומחוממת עם אישור משרד הבריאות ורישיון עסק. גם לתינוקך מגיע הרגשה ביתית ומרגיעה עם יעל המדריכה הותיקה והמנוסה. מעניקה חוויה מרגשת,ביטחון במים, חיזוק גופו של התינוק והקשר עם ההורה.בואו להנות ממחירי פתיחה.ההרשמה בעיצומה! לנוחיותכם: חניה מסודרת בחינם. 
072-2456885  רח´ הגדוד העברי 15 רמלה (13 דקות ממודיעין)   
גלית תמר - שחיית תינוקות בגבעת חיים
גלית תמר - שחיית תינוקות בגבעת חיים  בריכת גבעת חיים איחוד- בלב עמק חפר בין רפתות ולולים‚ בין כרי דשא ומגרשי משחקים לילדים ולמבוגרים ישנו קומפלקס מקסים ופסטורלי. שחיית הפעוטות מתבצעת בבריכה מחוממת ומותאמת לתינוקות. הקומפלקס פועל על פי כל התקנים המחייבים לרבות אישור ובקרה של משרד הבריאות. במקום פועלת קפיטריה. 
גלית  072-2456869  קיבוץ גבעת חיים איחוד   
בית ספר לשחיה - Brave Wave
בית ספר לשחיה - Brave Wave  ב-Brave Wave אנו מתאימים מסגרת מיוחדת לכל ילד על פי גילו ורמתו. הפעילות מתקיימת 6 ימים בשבוע וניתן לבנות מערכת שעות גמישה ונוחה לכל אחד. אנו מתאימים לכל ילד את המאמן הנכון עבורו. מאמני השחייה בעלי גישה מקצועית ומיוחדת לילדים! וכולם עם הכשרה אקדמית, וניסיון עבודה בארץ ובחו"ל. 
מיכאל  052-3409172  חולון, בת-ים   
ילדי המים - הבריכה של אביבה ואיקה בראשון לציון
ילדי המים - הבריכה של אביבה ואיקה בראשון לציון  במים אנו מאבדים את השפעת כוח המשיכה של כדור הארץ ולכן קל יותר להתמודד עם משקל גופנו‚ היכולת התנועתית רחבה ביותר‚ המים מספקים גירוי סנסומוטורי מושלם. הפעילות מועברת לפעוט דרך משחק‚ שירה והחוויה שמעניקים שמחה וסיפוק עילאי להורה ולצאצא גם יחד. לקבוצה 2 מדריכים מה שמאפשר להגיע לתוצאות טובות יותר. 
050-5259120  רח´ החידא 4, ראשון לציון   
גלית תמר - "אני ואמא במים" בלניאדו
גלית תמר - "אני ואמא במים" בלניאדו  שחייה לאמהות ופעוטות בשיתוף שביל הלידה לניאדו מגיל 3 חודשים עד שנתיים. בואו לחוות עמנו חוויה חושית‚ רגשית ומוטורית. להתפתח בריא ונכון בעזרת פעילות מים משותפת של אמהות ופעוטות. 
גלית  072-2456869  לניאדו נתניה   
דרך המים - מרכז שחייה לפעוטות וילדים ברמת גן
דרך המים - מרכז שחייה לפעוטות וילדים ברמת גן  מים הם עולם של גירויים קסומים‚ רגיעה ואושר לתינוק שלא מזמן יצא מרחם אמו. הפעילות של "דרך המים" מועברת בשיטה ייחודית‚ מהנה וחווייתית‚ המאפשרת להורה ולתינוק חופש תנועה במים בהדרכה של מורה מוסמך. משך השיעור שעה. בואו לשיעור ניסיון! 
סטלה  072-2456861  רח´ יאיר 43 רמת חן ,רמת גן   
אווה שדה דנגורי - שחייה לתינוקות ברמת גן
אווה שדה דנגורי - שחייה לתינוקות ברמת גן  שחיית התינוקות בבריכה מחוממת, חוויה משותפת להורה ולפעוט‚ זמן איכות בו ההורה משקיע את מלוא תשומת הלב אך ורק לפעוט. האינטימיות אשר נוצרת במים‚ המגע והקירבה בין השניים משפרים את ביטחונו העצמי של הפעוט ואת כישוריו החברתיים. 
אוה  072-2456839  רח´ רוקח 123, רמת גן (קרוב לתל אביב)   
בריכת דג הזהב
בריכת דג הזהב  פעילות חוויתית במים להורים וקטנטנים המשלבת מגוון התנסויות תחושתיות ומוטוריות. חוויה של תנועה‚ מגע וזמן איכות של ההורה והילד בבריכה קסומה מקורה ומחוממת. 
דפנה אשר  04-6265553  052-4757480  כביש בנימינה - זיכרון יעקב   
גלית תמר - שחיית תינוקות בוינגייט
גלית תמר - שחיית תינוקות בוינגייט  שחיית פעוטות בעזרת משחק‚ שירה‚ תרגילים והרבה מגע ואהבה. אנו תורמים רבות להתפתחותו הגופנית‚ התחושתית והקוגניטיבית של הילד. הפעילות במים מפתחת את היכולת המוטורית‚ כושר גופני יחסי גבוה יותר וכן ניתן לראות כי הרמה של המערכת החיסונית עולה עקב הפעילות הגופנית. 
גלית  072-2456869  מכון וינגייט   
המרכז להידרותרפיה LIFEPOOL ראשון לציון
המרכז להידרותרפיה LIFEPOOL ראשון לציון  שחיית התינוקות הינה פעילות חווייתית והתפתחותית כאחד ,התורמת להתפתחות תקינה של התינוק הן מבחינה מוטורית והן מבחינה קוגניטיבית המסייעת בבניית ביטחון העצמי של הפעוט דרך חיזוק הקשר בין ההורה לילד. כל הפעילות נעשית עם המון אהבה וכיף. 
072-2456819  סניפים: הרצליה וראשון לציון   
 
לוח אירועים