שחיית תינוקות  

> > שחיית תינוקות
עולם המים של אורי סלע
עולם המים של אורי סלע  הייחוד של עולם המים הוא במקצועיות‚ המדריכים הם אבני היסוד שלנו‚ האהבה הרבה לעבודה עם תינוקות במים‚ המקצועיות‚ ניסיון העבר העשיר הם הדברים המאפיינים אותנו ומייחדים אותנו משאר המקומות. בנוסף אנו עובדים במרכז חדש המותאם במיוחד לצרכי התינוק. חניה חינם ובשפע. 
072-2456831  סניפים: רמת השרון, נתניה, רמת גן   
בייבי פוּל - water m.t.c
בייבי פוּל - water m.t.c  מרכז לפעילות תינוקות במים ומרכז הידרותראפי פעילות משותפת של הורים ופעוטות‚ הנותנת מגוון התנסויות מוטוריות‚ תחושתיות וחברתיות‚ נלמד לבטוח‚ לחוש ביטחון ולבלות זמן איכות. בריכה קסומה ומחוממת‚ התמחות בתינוקות עם צרכים מיוחדים. כל ימות השבוע ויום ו´ בוקר. 
מיכל שורץ  072-2456829  פרדס חנה, קרית חיים   
מאי בייבי ספא - שחיית תינוקות ברעננה
מאי בייבי ספא - שחיית תינוקות ברעננה  הישעור מתחיל בשיר פתיחה, במהלך השיעור יתורגלו היכולות הבין אישיות, אינטלגנציה רגשית, עבודה בקבוצות וחיזוק הביטחון העצמי במים. בשיעורים עובדים על כול מערכת השלד והשרירים, על יכולת ציפה ונשימה נכונה, עבודה עם חפצים ושירים והכול עטוף בהנאה בלתי רגילה... 
סיון  072-2456828  רח´ יאיר שטרן 1, רעננה   
צוללים עם לימור - שחיית תינוקות ולימודי שחיה
צוללים עם לימור - שחיית תינוקות ולימודי שחיה  שחיית תינוקות ‚ עפ"י גישת "צוללים עם לימור"‚ הינה חוויה מעצבת עבור ילדכם‚ ותורמת להתפתחותו המוטורית והפיזית‚ הרגשית והחברתית כאחד. ההורים שותפים לחוויה‚ וכל מפגש תורם לחיזוק הקשר בין הורה לילד‚ באמצאות חוויה מהנה תנועה ומגע בו זמנית. 
לימור  08-9455199  משק 88 מושב טל שחר (בין מחלף לטרון למזכרת בתיה)   
שחיית תינוקות בסביון
אסף מרכז לשחיה וטיפול במים - שחיית תינוקות  שחיית התינוקות הינה פעילות חווייתית והתפתחותית כאחד ,התורמת להתפתחות תקינה של התינוק הן מבחינה מוטורית והן מבחינה קוגניטיבית המסייעת בבניית ביטחון העצמי של הפעוט דרך חיזוק הקשר בין ההורה לילד. כל הפעילות נעשית עם המון אהבה וכיף. 
072-2730580  רח´ איריס 9 אור יהודה (במגדלי הים התיכון)   
מרכז השחייה איילון בגבעתיים
מרכז השחייה איילון בגבעתיים  הפעלה שכולה חוויה נפלאה וזמן איכות מושלם לתינוק עם ההורה. התרגילים והמשחקים המגוונים עוזרים להתפתחות הגופנית‚ לגירוי תחושתי וקוגניטיבי‚ חיזוק ושיפור המיומנויות המוטוריות. כל זאת תוך הנאה‚ שירה והמון אהבה. ילדים המקדימים במפגש עם המים מקבלים בהחלט "מקדמה לחיים". 
מרגלית  072-2453490  רח´ שדה בוקר 10 גבעתיים   
בריכת עדן - שחיה התפתחותית לתינוקות
בריכת עדן - שחיה התפתחותית לתינוקות  ב"בריכת עדן" חוגי השחייה לתינוקות הם ברמה הגבוהה ביותר בישראל ומועברים בשיטה המתקדמת בעולם. במסגרת הפעילות אנו שמים דגש מיוחד על קידום והתפתחות הילד ע"פ יכולתו הפיזיולוגית ושלב ההתפתחות בו הוא נמצא. בהדרכתו של שמעון איל‚ בעל ניסון רב-שנים. בואו לשיעור ניסיון חינם! 
שמעון  072-2456834  כפר נופך (קרוב לפתח תקווה, יהוד, ראש העין)   
אקווה בייבי אילנות - בית הספר לשחיית קטנטנים בשרון
אקווה בייבי אילנות - בית הספר לשחיית קטנטנים בשרון  בבריכה מקסימה, מחוממת ומקורה בלב יער אילנות (בין קדימה לפרדסיה) שבשרון, משתכשכים, שוחים ונהנים אבות ואמהות עם תינוקיהם הפעוטות. בחוג נלמד להשתמש בתכונות המים המיוחדות לתנועה חופשית בפעילות חוויתית המעודדת התפתחות חושית תנועתית ורגשית. כל זאת באוירה רגועה ובהנחיית הורית תומכת. 
072-2456851  מתחם אילנות, (ליד נתניה, בין צומת קדימה לצומת פרדסיה)    
עינות בר - שחיית תינוקות באיזור באר שבע
עינות בר - שחיית תינוקות באיזור באר שבע  בוא לשחות איתנו בבריכה של עינת, יהיה כיף! הפעלת תינוקות במים מספקת גירוי תחושתי‚ קוגנטיבי ורגשי לפעוט‚ חוויה של תנועה‚ מגע וזמן איכות של הורה וילד. שיבוץ התינוקות בקבוצות קטנות הינו לפי גיל ואבני דרך התפתחותיים. החוג מתאים לתינוקות מגיל 3 חודשים ועד גיל 4. הקורס מתקיים בברכה החדשה בגבעות בר - יישוב פסטורלי ליד להבים, רק 10 דקות מבאר שבע. 
עינת  072-2456899  רח´ ורד 2, גבעות בר (ליד להבים, 10 דקות מבאר שבע)   
גלים - כיף במים
גלים - כיף במים  אנחנו מזמינים אתכם לחוויה מעולם אחר, מרגשת ויוצאת דופן. האהבה שלנו לתחום הגיל הרך, שמלווים ב-10 שנות פעילות וניסיון עם צוות ותיק ומיומן שתומך בגישה ודרך עבודה ייחודית לנו, נותנת לנו את היכולת להבטיח לכם ולילדיכם חוויה מרגשת ומשמעותית. מוזמנים ליצור קשר ולבוא לשיעור ניסיון ללא עלות, לפעילות מלאת כייף וריגושים. 
ורד  072-2456850  נווה מבטח (ליד גדרה)   
seaגל - בריכת שחיה לתינוקות
seaגל - בריכת שחיה לתינוקות  קטנטנים יקרים‚ אני מזמינה אתכם למקום קסום ומיוחד! פעילות מים היא חוויה נפלאה לפעוט ולהורה המשלבת בתוכה אהבה למים‚ משחקים ושירים. תוך כדי ההנאה מפתח התינוק ביטחון במים‚ מחזק את גופו‚ מכיר את גופו ולומד לסמוך על גופו . 
סיגל וקובי  072-2456880  מושב כפר יחזקאל   
 על המים
על המים  הפעלה מהנה ומעשירה המשותפת להורה ולתינוק. שחיית תינוקות היא זמן האיכות מהנה להורה ולתינוק‚ הפעילות הנעשית בסביבה צבעונית המגרה את החושים‚ מחזקת את המיומנויות המוטוריות הגסות והעדינות‚ עוזרת בפיתוח הכרת גבולות הגוף‚ האיברים השונים ויכולותיהם. תינוק בטוח במים הוא תינוק מחוזק‚ שמח ובוטח! 
תמי  072-2456852  משק 97 מושב גאליה (בין רחובות ליבנה)   
כמו דג במים
כמו דג במים  בריכה מחוממת ומקורה בחיפה המציעה חוגים ופעילויות מים‚ לפעוטות ולהוריהם בלבד. הפעילות מותאמת לשלבי ההתפתחות השונים של התינוק‚ מחזקת אותו מבחינה מוטורית‚ משפרת את הקואורדינציה‚ שיווי המשקל‚ מערכת הנשימה והביטחון העצמי. 
רחלי   072-2456838  רח´ יאיר כץ 12‚ מגדלי אלישע חיפה   
מרכז מים הבריכה באצטדיון טדי - שחיה לתינוקות
מרכז מים הבריכה באצטדיון טדי - שחיה לתינוקות  אנו מזמינים אתכם להצטרף עם הפעוט שלכם לפעילות שכולה הנאה וחוויה לשניכם. לפעילות מים תרומה רבה לגירוי חושיו של התינוק‚ להתפתחותו פיסית ונפשית. הבריכה מקורה ומחוממת ל-31 עד 34 מעלות‚ בבריכה מערכת ממוחשבת לטיפול ושמירה על ניקיון ואיכות מי הבריכה. לרשותכם חדרי הלבשה ורחצה. 
יוסי   1599-5000-53  אצטדיון טדי – אגף מזרחי ירושלים   
הבריכה של מיכל - שחיית תינוקות
הבריכה של מיכל - שחיית תינוקות  הפעלה לתינוקות במי הבריכה המשלבת מגע‚ הנאה וזמן בילוי משותף להורים וילדם. הפעילות במים החמימים ובליווי שפע של משחקים מגוונים מקנה לילד הרגשת ביטחון‚ פיתוח קורדינציה‚ שיווי משקל וחיזוק גופני כללי. חוויה נהדרת לכל הורה וילד! הבריכה פעילה מאמצע אפריל ועד 30 באוקטובר. 
מיכל גולן  052-8590707  שכונת הגורן‚ מושב מרחביה (ליד עפולה)   
בית ספר לשחיה - Brave Wave
בית ספר לשחיה - Brave Wave  ב-Brave Wave אנו מתאימים מסגרת מיוחדת לכל ילד על פי גילו ורמתו. הפעילות מתקיימת 6 ימים בשבוע וניתן לבנות מערכת שעות גמישה ונוחה לכל אחד. אנו מתאימים לכל ילד את המאמן הנכון עבורו. מאמני השחייה בעלי גישה מקצועית ומיוחדת לילדים! וכולם עם הכשרה אקדמית, וניסיון עבודה בארץ ובחו"ל. 
מיכאל  052-3409172  חולון, בת-ים, ראשון לציון   
כושרון - שחיית תינוקות באבן יהודה
כושרון - שחיית תינוקות באבן יהודה  כיצד נגדל תינוקות בריאים באהבה ובחיבה במים? בחצר ביתה של אירית פישביין באבן-יהודה‚ ובאווירה כפרית ושלווה מתקיימים מפגשים בין הורים ותינוקות מגיל חודשיים בפעילות חווייתית במים. הבריכה מחוממת ומקורה‚ צלולה ונקיה‚ בפיקוח מעבדה מיקרוביולוגית ובפיקוח משרד הבריאות. 
אירית פישביין  072-2456896  רח´ השרון 23, אבן יהודה   
בריכת דג הזהב
בריכת דג הזהב  פעילות חוויתית במים להורים וקטנטנים המשלבת מגוון התנסויות תחושתיות ומוטוריות. חוויה של תנועה‚ מגע וזמן איכות של ההורה והילד בבריכה קסומה מקורה ומחוממת. 
דפנה אשר  04-6265553  052-4757480  כביש בנימינה - זיכרון יעקב   
אמילי pool - לימוד שחייה לילדים
אמילי pool - לימוד שחייה לילדים  לימוד שחייה בקבוצות קטנות תוך שימת דגש על חיזוק השרירים, פיתוח ריאות ונשימה, פעילות מוטורית לשיפור הקורדי נציה, שיפור הגמישות ובעיקר העלאת תחושת המסוגלות והביטחון העצמי. אמילי pool ממוקמת במושב חדיד באזור יער בן-שמן והיא בריכה טיפולית מיוחדת באיכותה וביופיה ופועלת ברישיון עסק. 
אמילי  072-2456844  מושב חדיד (בהרחבה), בית 117 - קרוב לבן שמן ורמלה    
Pooli - המרכז ללימוד שחיה וטיפול במים
Pooli - המרכז ללימוד שחיה וטיפול במים  המרכז נמצא בישוב לפיד ( כ-5 דקות ממודיעין) האווירה ביתית רגועה ושלווה‚ המקום מקורה ובטיחותי‚ הבריכה מקורה ומחוממת ל-34 מעלות. בבריכה צעצועים משחקים ואביזרים רבים אחרים לשימוש לתינוק ולהורה בזמן השיעור המותאמים לשימוש במים ובטוחים לתינוק. 
אודליה  072-2456842  הרי ירושלים 27 לפיד (5 דקות ממודיעין)   
אמילי pool - שחיית תינוקות
אמילי pool - שחיית תינוקות  שחיית תניקות מתחילה בגיל שלושה חודשים ואפשרית עד גיל ארבע. כל הפעילות מתבצעת במים ביחד עם ההורים והתינוקות. הטפ´ החמה והאוירה הנעימה עוזרת להתפתחות התינוק ומחזקת את הקשר עם ההורה. אמילי pool ממוקמת במושב חדיד באזור יער בן-שמן והיא בריכה טיפולית מיוחדת באיכותה וביופיה ופועלת ברישיון עסק. 
אמילי  072-2456844  מושב חדיד (בהרחבה), בית 117 - קרוב לבן שמן ורמלה    
הפועל ירושלים -  שחיית תינוקות
הפועל ירושלים - שחיית תינוקות  לשחיית תינוקות יש יתרונות רבים‚ אך בעיקר זו הנאה וחוויה לכם ולהתינוק. סביבת המים מספקת הרבה גירויים אשר לא ניתנים לתינוק מחוצה להם. ככל שהתינוק נחשף ליותר גירויים גופניים התפתחותו הפיזית והשכלית תיהיה טובה יותר. 
072-2730582  חוות הנוער הציוני, רח´ הורקניה 26, ירושלים   
צלול במסלול
צלול במסלול  בריכה חמה ואוהבת . מיקומה במושב מסלול בנגב המערבי ליד העיר אופקים. הפעלת תינוקות במים‚ מפגשים של הורים ותינוקות מונחים ע"י צוות מקצועי באווירה אינטימית ומשפחתית - חוויה מקרבת ומאוד מעשירה את הדגיג ואת הוריו הגאים. מומלץ להגיע ביום ו´ כשעת חסד להורים העסוקים במהלך כל השבוע... ולהכין את המצלמות! 
רחל דלומי  08-9922704  052-5336669  משק 53 מושב מסלול (ליד אופקים)   
אווה שדה דנגורי - שחייה לתינוקות ברמת גן
אווה שדה דנגורי - שחייה לתינוקות ברמת גן  שחיית התינוקות בבריכה מחוממת, חוויה משותפת להורה ולפעוט‚ זמן איכות בו ההורה משקיע את מלוא תשומת הלב אך ורק לפעוט. האינטימיות אשר נוצרת במים‚ המגע והקירבה בין השניים משפרים את ביטחונו העצמי של הפעוט ואת כישוריו החברתיים. 
אוה  072-2456839  רח´ רוקח 123, רמת גן (קרוב לתל אביב)   
ילדי המים - הבריכה של אביבה ואיקה בראשון לציון
ילדי המים - הבריכה של אביבה ואיקה בראשון לציון  במים אנו מאבדים את השפעת כוח המשיכה של כדור הארץ ולכן קל יותר להתמודד עם משקל גופנו‚ היכולת התנועתית רחבה ביותר‚ המים מספקים גירוי סנסומוטורי מושלם. הפעילות מועברת לפעוט דרך משחק‚ שירה והחוויה שמעניקים שמחה וסיפוק עילאי להורה ולצאצא גם יחד. לקבוצה 2 מדריכים מה שמאפשר להגיע לתוצאות טובות יותר. 
1599-500-399  רח´ החידא 4, ראשון לציון   
בריכת הזוהר - שחיית תינוקות ופעוטות
בריכת הזוהר - שחיית תינוקות ופעוטות  חדש לתושבי רמלה, לוד, מודיעין, שוהם והסביבה. בריכה מקסימה, מקורה ומחוממת עם אישור משרד הבריאות ורישיון עסק. גם לתינוקך מגיע הרגשה ביתית ומרגיעה עם יעל המדריכה הותיקה והמנוסה. מעניקה חוויה מרגשת,ביטחון במים, חיזוק גופו של התינוק והקשר עם ההורה.בואו להנות ממחירי פתיחה.ההרשמה בעיצומה! לנוחיותכם: חניה מסודרת בחינם. 
072-2456885  רח´ הגדוד העברי 15 רמלה (13 דקות ממודיעין)   
דיאדה - שחיית תינוקות
דיאדה - שחיית תינוקות  את תרגול שחיית התינוקות כדאי להתחיל מגיל שלושה חודשים ועד גיל ארבע. השיעורים מתקיימים לפי חלוקה לקבוצות גיל. השחייה עם התינוקות וכל הפעילות מתבצעת במים ביחד עם ההורים. הבריכה מחוממת ומותאמת במיוחד עבור מגוון הצרכים של הילדים. טמפרטורת המים 33-34 מעלות בקיץ ובחורף. 
072-2456837  נמל תל אביב   
נעים במים - שחיית תינוקות בעמק יזרעאל
נעים במים - שחיית תינוקות בעמק יזרעאל  אני מזמינה אותכם ל"נעים במים"‚ פעילות חוויתית מלאת הנאה בבריכה מחוממת‚ מטופחת ורחבה לתינוקות ולילדי הגיל הרך. הפעילות מתקיימת ע"פ שלבי התפתחות בצורה מובנת עם שירים ומשחקים בקבוצות קבועות קטנות עם המון יחס חם ואישי‚ במרכז ההידרותרפי במועצה האזורית עמק יזרעאל (בין נצרת עילית לעפולה). 
אורית  לביא  050-2290613  מתחם מועצה אזורית עמק יזרעאל (מפגש מזרע)   
לגעת במים - בריכה לימודית טיפולית ע"ש מיכאל
לגעת במים - בריכה לימודית טיפולית ע"ש מיכאל  פעילות חווייתית‚ אינטראקטיבית ומהנה לתינוקות. הפעילות מלווה במשחקים ובשירי ילדים‚ תוך שימוש בציוד ידידותי לתינוקות‚ צבעוני ומגרה העשוי מחומרים המתאימים לבריכה. הפעילות מותאמת לגיל ולרמת התינוקות‚ תוך שימת דגש על קידום ההתפתחות‚ גירוי מוטורי ותחושתי‚ ופיתוח כישורים נוספים. 
קרן ארגמן  072-2456841  מבוא חורון (7 דק´ ממודיעין‚ 5 דק´ מלטרון)   
דרך המים - מרכז שחייה לפעוטות וילדים ברמת גן
דרך המים - מרכז שחייה לפעוטות וילדים ברמת גן  מים הם עולם של גירויים קסומים‚ רגיעה ואושר לתינוק שלא מזמן יצא מרחם אמו. הפעילות של "דרך המים" מועברת בשיטה ייחודית‚ מהנה וחווייתית‚ המאפשרת להורה ולתינוק חופש תנועה במים בהדרכה של מורה מוסמך. משך השיעור שעה. בואו לשיעור ניסיון! 
סטלה  072-2456861  רח´ יאיר 43 רמת חן ,רמת גן   
 
לוח אירועים