פינות חי וליטוף  

> > פינות חי וליטוף
 
החווה של חוה - פינת חי וליטוף בקיבוץ חפץ חיים
החווה של חוה - פינת חי וליטוף בקיבוץ חפץ חיים  חוות חיות ופעילויות לכל המשפחה: חיות משק, חיות בר, עופות וזוחלים. החווה משתרעת על פני 20 דונם הכוללים מדשאה גדולה ושטחי צל. הפעילויות: רכיבה על חמורים, נסיעה בכרכרה, פינת ליטוף, חליבת עיזים וגיבון גבינה, מתנפח, אפיית פיתות, נסיעה ברכבת אל הרפת ועוד... מחיר אטרקטיבי הכולל את כל הפעילויות, החווה סגורה בשבתות וחגים. 
קרן  072-2456823  קיבוץ חפץ חיים (ליד גדרה)   
באלגן - פינת חי
באלגן - פינת חי  בפינת החי הצמודה לפארק בא לגן תוכלו לסייר בין בעלי חיים שונים ומגוונים. במהלך הסיור הילדים יוכלו ללמוד על כל חיה וחיה מאין היא מגיעה‚ מה הרגלי האכילה שלה‚ ומהן התכונות הייחודיות רק לה. תוכלו למצוא אצלנו סוסים וחמורים‚ כבשים ועיזים ועוד שלל רב של חיות הבית הנפוצות. מתאים לגיל שנה עד 12. 
04-9848989  קיבוץ יגור   
החוה בגבעה - משק החי של קיבוץ גבעת ברנר
החוה בגבעה - משק החי של קיבוץ גבעת ברנר  בואו לפגוש את דיירי החווה: חמורים‚ סוסים‚ פרה‚ תרנגולות‚ ברבורים‚ קופים‚ עיזים‚ יעלים‚ צבים‚ ארנבים ועוד. הילדים יבלו אצלנו במספר תחנות פעילות: ליטופים‚ אפיית פיתות‚ רכיבה‚ פינת יצירה בה עובדים בחימר ודפי צביעה‚ חליבת עיזים בעונה. לנוחותכם שתיה קרה וחמה - חופשי. במקום שולחנות לפיקניק ופינות ישיבה. 
שושקה  050-6803440  קיבוץ גבעת ברנר (ליד רחובות)   
ליליטוף - חוויות עם חיות
ליליטוף - חוויות עם חיות  ליליטוף הינה פינת חי ייחודית המשתרעת על שני דונם מקורה, שבה חיות ייחודיות‚ פינת ליטוף האכלת תוכים מוכתמים פעילות יצירה טיול עם חמור וכרכרה‚ אפיית פיתות בטאבון‚ מתנפח ומשחקייה לילדים. המקום מעוצב עם מפל מים ודגים באוירה נעימה‚ בריכת מים לברבורים ואווזים‚ מרחב ישיבה ומזנון פעיל. 
054-2800593  מושב נווה מבטח (בין גדרה לגן יבנה)   
פנינת חי - פינת החי בגברעם
פנינת חי - פינת החי בגברעם  בקיבוץ גברעם השוכן בחוף אשקלון (מעט דרומה לאשקלון) נמצאת פינת החי של הקיבוץ‚ ´פנינת חי´. המקום שהיה עד לפני כמה שנים שייך רק לילדי הקיבוץ‚ פתח את שעריו לקהל הרחב בשנת 2004. אצלנו ניתן גם לחגוג ימי הולדת. 
עירית  072-2456883  קיבוץ גברעם (ליד אשקלון)   
"לגעת בטבע" - חוויה חקלאית בכפר הירוק
"לגעת בטבע" - חוויה חקלאית בכפר הירוק  מתחם הממוקם בכפר הירוק, מציע לכם שפע של אטרקציות לכל המשפחה: עגלת נוסעים הרתומה לטרקטור, אפיית פיתות, מתנפחים, פינת ליטוף חיות והאכלתן, סיורים מיוחדים לגני ילדים, ימי גיבוש ופעילות לעובדים, סיורים ליליים ושבת כייף למשפחות, ועוד הרבה.. 
יורם  052-6620253  הכפר הירוק, רמת השרון    
זו חוויה
זו חוויה  חווית טבע למשפחה במסגרת מרכז מבקרים וחוגי טבע לילדים. ספארי לחיות בר‚ תצוגת נחשים‚ דורסים‚ טורפים‚ יונקים‚ זוחלים ועופות. פינת ליטוף. 
 מירון  04-8302704  050-7599704  קיבוץ החותרים   
גני רמת הנדיב - ביקור בטבע לילדים ולכל בני המשפחה
גני רמת הנדיב - ביקור בטבע לילדים ולכל בני המשפחה  ילדים, קטנים כגדולים, ימצאו עניין בפעילויות השונות בגנים. הפעילויות תוכננו כך שיתאימו למשפחות המגיעות ללא הדרכה ומחפשות עניין, חוויה והעשרה בצידה: משחקים חווייתיים, תצפית ציפורים, הכירות עם עולם העצים והצומח, מסע בעקבות האגדה וניווט שטח עצמאי... 
04-6298111  בין זיכרון יעקב לבנימינה על כביש 652   
חי כיף ראשון לציון
חי-כיף - גן חיות ראשון לציון  החי-כיף, גן החיות של ראשון לציון הוא פינת חמד של טבע גועש ומרגש. 5 דקות מאיקאה ומהסינמה סיטי בראשל´צ, מחכים לכם האריות, הטיגריסים, האליגטורים, העופות הדורסים, מגוון הקופים העצום ועוד רבים! חוויה נדירה לילדים לראות וללמוד! 
03-9615942  שד´ גולדה מאיר, ראשון לציון    
גן חיות התנ"כי
גן חיות התנ"כי  בגן החיות התנ"כי בירושלים יש כ-1200 פרטים מ-170 מינים. ייחודו של הגן הוא אוסף בעלי החיים המוזכרים בתנ"ך‚ שנכחדו באזור במאה השנים האחרונות והוחזרו לכאן. בין החיות אפשר לפגוש ביחמור‚ ראם‚ דוב‚ תנין‚ ברדלס ורבים אחרים. 
02-6750111  דרך אהרון שולוב‚ ליד קניון מלחה ירושלים   
ריף הדולפינים
ריף הדולפינים  אתר אקולוגי שבו תהינו יחד עם הפעוטות מנופים מרהיבים וכמובן תוכלו לפגוש דולפינים ואף לצלול איתם. 
08-6371846 08-6300100  החוף הדרומי אילת   
חי נגב - חיות וחוויות
חי נגב - חיות וחוויות  על פני שטח של 16 דונם הוקם בתוך הקיבוץ פארק מדברי אקולוגי הבנוי מחומרים טבעיים‚ בוץ ועץ. בפארק גן זואולוגי בו בעלי חיים שונים האופייניים למדבר‚ כגון זאב‚ שועל‚ עופות דורסים‚ יענים וגמלים. חיות נוספות‚ שאינן מדבריות‚ מצויות במקום‚ כמו עופות מים ששוחות כאן באגם מלאכותי‚ אי קופים‚ תוכים ועוד. 
08-6562688  054-2401150  קיבוץ רביבים   
אגם חי
אגם חי  במרומי הגליל העליון בסמוך להר מירון‚ באזור המבותר בערוצי נחלים‚ בין שמורות טבע‚ חורשות ומטעים- שוכן קבוץ יראון. ובקבוץ… אגם טבעי וסביבו אתר נופש ובילוי: פינת חי מגוונת‚ האכלה ומגע בלתי אמצעי עם בעלי החיים‚ שייט בסירות פדלים‚ דיג‚ גן משחקים‚ משטחי דשא‚ עצים (צל) ושולחנות פיקניק‚ מזנון לארוחות קלות ורכיבה על סוסי פוני. 
שלומי  04-6868304  קיבוץ יראון   
cameLand - חוות הגמלים בנגב
cameLand - חוות הגמלים בנגב  בכל שעה טיול גמלים לכל גיל ולכל המשפחה.חוויה מדברית מדהימה! הטיולים נמשכים ממספר שעות עד מספר ימים אין צורך בניסיון קודם. הטיולים כוללים הדרכה על החי‚ הצומח וההיסטוריה של הנגב. כל הטיולים יוצאים ומסתיימים בחוות הגמלים‚ חנייה מוסדרת לרכבים... 
08-6552829  בסמוך לאתר העתיקות ממשית בנגב המזרחי   
קרוקולוקו - חוות התנינים בערבה
קרוקולוקו - חוות התנינים בערבה  בואו לראות את החיות הקדמוניות ממש מקרוב... חוות התנינים פתוחה לביקור ולסיור מודרך בנושא התנינים. קרוקולוקו חוות התנינים בערבה ממוקמת בנוף שיטים מרהיב, בדרך לאילת או בחזרה, בשהותכם בערבה לפני או בסיום הטיול בשטח, או בגיחה קצרה מהנופש במלונות ים המלח... 
אורית  052-8991088  עיר אובות בערבה, קרוב לצומת עין חצבה   
גן גורו - פארק אוסטרלי
גן גורו - פארק אוסטרלי  גן גורו הוא פארק אוסטרלי ייחודי מסוגו בארץ ובעולם ובו בעלי חיים וצמחייה מאוסטרליה הרחוקה. אטרקציה נהדרת לילדים ולמבוגרים בכל גיל. 
04-6488060/1  בכניסה לגן הלאומי "גן השלושה" קיבוץ ניר דוד   
החווה - חוויה וטבע בתל אביב
החווה - חוויה וטבע בתל אביב  החווה הינה פרוייקט פיתוח של הרשות לפיתוח כלכלי תל אביב-יפו בע"מ - תאגיד עירוני בבעלות עיריית תל-אביב - יפו, אשר זיהתה את הפוטנציאל הגלום בשטחי החווה כמרכז בילוי ערכי, המשלב חשיבה ירוקה, לימוד, פעילות ויצירה בתחומי הטבע, החקלאות ואיכות הסביבה. הרעיון העומד מאחורי הבילוי בחווה הינו לאפשר יציאה אל הטבע בלב אורבאני... 
03-6138286  מתחם ראש ציפור בגני יהושע, תל אביב   
לגעת בחיות
לגעת בחיות  ספארי חיות בר עם מגוון רחב של בעלי חיים. הילדים יתנסו בהאכלה‚ תצפית וליטוף ובחליבת עז. כל הפעילויות מודרכות. הילדים ישתעשעו בטויל בטרקטור ועגלה דרך פינות ייחודיות ברחבי הקיבוץ. במקום דשאים מוצלים ופינות ישיבה‚ שירותי מזנון. 
04-6369553  050-7602119  קיבוץ גבעת חיים איחוד   
אוטופיה – פארק הסחלבים והאטרקציות בטבע
אוטופיה – פארק הסחלבים והאטרקציות בטבע  פארק אוטופיה הינו פארק אטרקציה המשלב טיול בין שלל אטרקציות המתאימות לכל המשפחה. אוטופיה ממקום בקיבוץ בחן בעמק חפר על שטח של כ- 40 דונם! הפארק הינו גן בוטני - אקולוגי ייחודי ברמה בינלאומית, המתרכז בטיפוח סחלבים, ומבטיח טיול מהנה בשילוב אטרקציות מיוחדות. 
09-8782191  קיבוץ בחן   
חוות האנטילופות בערבה
חוות האנטילופות בערבה  בדרך לאילת עוצרים באפריקה. בלב המדבר ניצבת אוניה ענקית עם אוסף של חיות מעניינות. מסיירים וצופים באוסף חיות מיוחדות ומעניינות שבתיבת נח. לרשות הצעירים בנפשם - פינות ליטוף מקסימות. באווירה מדברית ייחודיות וקסומה, בשקט מדהים ושלווה ממכרת, מהלכות בחופשיות אנטילופות אפריקאיות יפיפיות וחיות נדירות נוספות... 
שלומית  052-3666041  מושב צופר (ליד עין יהב)   
פארק הקופים - יער בן-שמן
פארק הקופים - יער בן-שמן  "פארק הקופים" ביער בן שמן פותח בפני המבקרים את עולמם המרתק של הקופים. חורש טבעי‚ אזורי מחייה פתוחים ורחבי-ידיים וצפייה בלתי אמצעית בקופים הם רק חלק מהמרכיבים המקנים לביקור בפארק תחושה של יציאה אמיתית לטבע. 
08-9285888  יער בן -שמן בכניסה לישוב כפר דניאל   
תענוג חי
תענוג חי  אתר טבע קסום בו יש מגוון מרתק של בעלי חיים. ניחשף לעולמם הסודי של הטווסים המהודרים. נגלה מדוע לחמוס יש "ריח"כל כך נעים. נלמד לזהות טורף. נלמד איך מדברים הקופים ולא נשכח את האדם ומיקומו במארג המזון בטבע. 
-  04-6387004  קיבוץ מצר   
חי פארק
חי פארק  בחי פארק מסתובבים חופשי בעלי חיים כמו קופים‚ אלפקות‚ תוכים‚ יענים‚ יעלים‚ צבאים‚ ג´ירפות‚ זברות ופינגווינים‚ דישונים ועוד. אפשר סתם לטייל בשבילי הפארק ואפשר גם לקבל הדרכה קבוצתית. במקום פועל גם גן משחקים ומשחקיה‚ וכן אגם ובו ברבורים‚ ברווזים‚ דגים‚ צמחי נוי ומזרקות. 
04-8747445  החשמונאים 79 קרית מוצקין   
אגמון החולה
אגמון החולה  אתר אגמון החולה נמצא במרכזו של עמק החולה ונחשב לאחד מאתרי הצפרות החשובים בעולם. ניתן לצפות בציפורים הנודדות ובבעלי החיים ולעקוב אחריהם לפי עונות השנה . 
04-6959054 04-6817137  ליד יסוד המעלה‚ 4 ק"מ משמורת החולה   
 
 
לוח אירועים