גן עם אמא  

> > גן עם אמא
 
גן אם אמא - ´גן חושים ביחד´
גן אם אמא - ´גן חושים ביחד´  הפעילות מהווה סביבה התפתחותית משמעותית ומהנה לתינוקות ופעוטות ומפגש אמהות פורה ומבורך באווירה חמה. מקום בו תינוקות ופעוטות נפגשים, גדלים ומתפתחים יחדיו. הפעילות תכין את הפעוט למעבר קל יותר ל-´גן רגיל´: התרגלות לסדר יום בגן, בניית יחסי אמון עם מבוגרים נוספים, יצירת תחושת שייכות לקבוצה הנפגשת על בסיס קבוע, ועוד. 
072-2456886  חזקיהו 24, קרית אונו, מתחם ´הבית של מרסלו´, צפונית לקניון    
"צעד אחר צעד" – גן עם אמא
"צעד אחר צעד" – גן עם אמא  גן עם אמא צעד אחר צעד - הינה פעילות בקבוצה סגורה וקבועה באוירה ביתית ותומכת המאפשרת מסגרת למידה משותפת של הורה ופעוט, מחזקת קשר הורה- ילד, מקנה ביטחון רגשי ומובילה לעצמאות, מספקת למידה מוטורית, סנסורית וחברתית תקשורתית. 
072-2456833  רח´ חנקין 3 קדימה   
Reverie - גן עם אמא
Reverie - גן עם אמא  כיום נשים רבות בוחרות להאריך את חופשת הלידה ולגדל ילדם בחינוך הבייתי לעיתים עד גיל שלוש. ככל שילדנו גדל, כך גם צרכיו. ילדנו זקוק לגירויים מגוונים אשר יפתחו את הקוגניציה ואת הכישורים המוטוריים, החברתיים והרגשיים. במרכז רוורי תוכלו להגיע למשחקייה מותאמת הגיל הרך, לספוג מהאווירה הרכה, משירי הילדים ברקע ומאינטראקציה חברתית הכה חשובה לך ולילדך. 
שירה  072-2453416  סמטת הלילך, רמת ישי   
דיאדה - גן ביחד
דיאדה - גן ביחד  פעילות דו שבועית של הורים וילדים, בליווי גננת מוסמכת. מטרת הגן היא לספק סביבה קבועה ובטוחה, ליצור תחושת שייכות אצל האם והפעוט ויחסי אמון עם הגננת וקבוצת החברים הקבועה, כהכנה ל"גן האמיתי". 
072-2456837  נמל תל אביב   
מאמוש - גן עם אמא
מאמוש - גן עם אמא  בוקר חוויתי המדמה שגרת בוקר בגן ילדים: משחק חופשי, מפגש בוקר, יצירה, חוג, מפגש סיכום. הבוקר מיועד לפעוטות מגיל חצי שנה ועד גיל שלוש אשר אינם נמצאים במסגרת קבועה עם עוד ילדים. אל הבוקר מגיעים עם אמא/ אבא/ סבתא/ מטפלת במטרה לייצר קבוצת השתייכות, אתגור רגשי וקוגנטבי, למידת מיומנויות חברתיות, הכנה לגן וכו´. 
072-2440242  רח´ ישראל גלילי 9, בניין 3, ראשון לציון   
ינקותא - גן עם אמא
ינקותא - גן עם אמא  בבית ירושלמי קסום עם חלונות מעוגלים וקירות צבעוניים הקימו שתי אימהות את ינקותא. ינקותא הוא בית שהוקם בעבורכם בכי ללוות אתכם בדרך הנפלאה של הריון ולידה, הורות, זוגיות וסבאות, מקום בו ילדים ומבוגרים מבלים יחד ומוצאים בית שמח, חם ואוהב. מקום של משחק מפגש לימוד רגיעה והעשרה. 
02-5633073  רח´ ז´בוטינסקי 33, ירושלים   
קיוטי גן - גן עם אמא
קיוטי גן - גן עם אמא  משחקיית "קיוטי" במודיעין הינה מתחם ייחודי לילדים המשלב בתוכו עולם של חוויות ומשחקים. בדגש על הנאה המשלבת ערכים מוספים התפתחותיים – לכל המשפחה.במקום פועל צוות מדריכים שהוכשר במיוחד בכדי להפעיל את הילדים המבקרים במשחקיה ולהעניק להם הנאה גדולה עם ערכים מוספים. 
08-9267703  מודיעין, קניון עזריאלי   
 
 
לוח אירועים