גן עם אמא  

> > גן עם אמא
 
גן אם אמא - ´גן חושים ביחד´
גן אם אמא - ´גן חושים ביחד´  הפעילות מהווה סביבה התפתחותית משמעותית ומהנה לתינוקות ופעוטות ומפגש אמהות פורה ומבורך באווירה חמה. מקום בו תינוקות ופעוטות נפגשים, גדלים ומתפתחים יחדיו. הפעילות תכין את הפעוט למעבר קל יותר ל-´גן רגיל´: התרגלות לסדר יום בגן, בניית יחסי אמון עם מבוגרים נוספים, יצירת תחושת שייכות לקבוצה הנפגשת על בסיס קבוע, ועוד. 
072-2456886  חזקיהו 24, קרית אונו, מתחם ´הבית של מרסלו´, צפונית לקניון    
"צעד אחר צעד" – גן עם אמא
"צעד אחר צעד" – גן עם אמא  גן עם אמא צעד אחר צעד - הינה פעילות בקבוצה סגורה וקבועה באוירה ביתית ותומכת המאפשרת מסגרת למידה משותפת של הורה ופעוט, מחזקת קשר הורה- ילד, מקנה ביטחון רגשי ומובילה לעצמאות, מספקת למידה מוטורית, סנסורית וחברתית תקשורתית. 
072-2456833  רח´ חנקין 3 קדימה   
אוקיינוס - גן עם אמא
אוקיינוס - גן עם אמא  חדש! במשחקיית אוקיינוס - גן עם הורים, המספק מפגש חברתי לפעוטות אשר נמצאים עם הוריהם בבית. מטרת הפעילות היא לאפשר לפעוטות (ולהורים) לחבור לילדים בני גילם, להתנסות בחומרים מגוונים, להכיר כלים חדשים, ולחוות חוויות מרגשות ומשותפות לילד ולהורה. כמו כן מסגרת זו מסייעת בהכנה שלכם ושלהם לכניסה לגן. 
052-3343063  רח´ ז´בוטינסקי 49, ליד מופת, מול המשביר ראשון לציון   
Reverie - גן עם אמא
Reverie - גן עם אמא  כיום נשים רבות בוחרות להאריך את חופשת הלידה ולגדל ילדם בחינוך הבייתי לעיתים עד גיל שלוש. ככל שילדנו גדל, כך גם צרכיו. ילדנו זקוק לגירויים מגוונים אשר יפתחו את הקוגניציה ואת הכישורים המוטוריים, החברתיים והרגשיים. במרכז רוורי תוכלו להגיע למשחקייה מותאמת הגיל הרך, לספוג מהאווירה הרכה, משירי הילדים ברקע ומאינטראקציה חברתית הכה חשובה לך ולילדך. 
שירה  072-2453416  מרכז מסחרי ישן מול המתנ"ס בר´ האלון, רמת ישי   
דיאדה - גן ביחד
דיאדה - גן ביחד  פעילות דו שבועית של הורים וילדים, בליווי גננת מוסמכת. מטרת הגן היא לספק סביבה קבועה ובטוחה, ליצור תחושת שייכות אצל האם והפעוט ויחסי אמון עם הגננת וקבוצת החברים הקבועה, כהכנה ל"גן האמיתי". 
072-2456837  נמל תל אביב   
ינקותא - גן עם אמא
ינקותא - גן עם אמא  בבית ירושלמי קסום עם חלונות מעוגלים וקירות צבעוניים הקימו שתי אימהות את ינקותא. ינקותא הוא בית שהוקם בעבורכם בכי ללוות אתכם בדרך הנפלאה של הריון ולידה, הורות, זוגיות וסבאות, מקום בו ילדים ומבוגרים מבלים יחד ומוצאים בית שמח, חם ואוהב. מקום של משחק מפגש לימוד רגיעה והעשרה. 
02-5633073  רח´ ז´בוטינסקי 33, ירושלים   
קיוטי גן - גן עם אמא
קיוטי גן - גן עם אמא  משחקיית "קיוטי" במודיעין הינה מתחם ייחודי לילדים המשלב בתוכו עולם של חוויות ומשחקים. בדגש על הנאה המשלבת ערכים מוספים התפתחותיים – לכל המשפחה.במקום פועל צוות מדריכים שהוכשר במיוחד בכדי להפעיל את הילדים המבקרים במשחקיה ולהעניק להם הנאה גדולה עם ערכים מוספים. 
08-9267703  מודיעין, קניון עזריאלי   
 
 
לוח אירועים